Всесвіт говорить кота Тома: Список кращих ігор

Головний герой знаменитої серії Том вже давно полюбився і малюкам і дорослим. Симулятор кота вперше побачив світ ще в 2013 році і відразу виліз на вершину рейтингу, побивши всі рекорди. Сам герой є анімованим 3D персонажем, якого можна помацати, полоскотати, дати ляпасу і нагодувати.

З огляду на миттєву Популярність, розробники не зупинилися і вирішили створити цілу серію онлайн ігор про говорить томі. Також існують додатки для смартфонів про життя кота, найпопулярніші з яких ми і розглянемо.

Мій розмовляючий Том

Це захоплююча гра в стилі тамагочі, де потрібно доглядати за домашнім вихованцем, надаючи йому необхідні блага. Слід зазначити, герой потрапляє до господаря, будучи ще немовлям і постійно зростає. Щоб забезпечити кошеняті належний догляд, його треба кілька разів на день годувати, купати, укладати спати і гратися.

Ще Том є любителем подорожей. Він вже об’їздив півсвіту і навіть збирає альбом з фотографіями, де він побував. Граючи з кошеням в міні ігри, ви заробляєте гроші і здійснюєте покупки. Також в будиночку героя можна зробити ремонт і придбати нові меблі.

Говорить Том: біг за золотом

Тут головному герою належить випробувати себе в ролі золотошукача. Він вирішив, що найлегший і найпростіший спосіб заробити гроші-це знайти їх. Протягом всієї затії йому доводиться бігти по місту і збирати по дорозі золоті монетки і печенюшки. БІГ забирає багато сил, тому доводиться на ходу підкріплюватися.

Управляти кошеням потрібно кнопками стрілками, намагаючись вчасно повертати вліво і вправо, щоб не зіткнутися з припаркованою машиною або дорожнім знаком. Якщо вийде зібрати достатню суму грошей, можна придбати скейт або ролики, щоб спростити процес пошуку монет.

Басейн говорить Тома

У грі кіт вирішив влаштувати вдома вечірку з друзями. Він запросив в гості Анжелу, Хенка і Бена. Хлопці приготували кращі купальні костюми і почали гратися у воді, але були засмучені, коли побачили стан басейну. Тепер на їхні плечі ляже важке завдання. Щоб очистити місце для купання від бруду і сміття, необхідно вирішувати дрібні головоломки і попутно грати з героями. Так, поступово ви приведете в порядок домашній аквапарк і відмінно відпочинете з пухнастими звірами.

Аквабайк говорить Тома

Це чергова розвага веселого котика на воді. Вам належить управляти водним транспортом і мчати по хвилях назустріч пригодам. Головне: обережно об’їжджати перешкоди на шляху і постаратися не злетіти в воду, а також заробляти гроші. Накопичену суму витратьте на поліпшену версію аквабайка або наряд для персонажа. За допомогою цієї програми можна тренувати спритність і уважність.

Том любить Анджелу

Знаменитий котик прославився, як веселун і бешкетник, але нерідко і на нього знаходить меланхолія. Він таємно закоханий в кішечку Анджелу і часто сумує з цього приводу. Він годинами просиджує біля її балкона пишучи пісні і граючи на музичному інструменті. Але йому не завжди вдається справити враження, адже все залежить від настрою кішки.

No Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.