Ковід, Лігурія залишається в Білій зоні наступного тижня

З RT, рівним 1.3, Лігурія буде підтверджена в Білій зоні на наступному тижні, і тому обмеження, пов’язані з політикою стримування вірусу, будуть залишатися дуже м’якими, на мінімально можливому рівні. Про це повідомляє сам президент регіону Джованні Тоті з повідомленням у Facebook.

“Вірус повернувся до роботи, – пише губернатор, – але вплив на громадян набагато менше, ніж рік тому, починаючи з госпіталізацій в наших лікарнях, і це завдяки кампанії з вакцинації, яку ми проводимо безупинно.”

“Тепер вони більше, ніж будь-коли, служать здоровому глузду і відповідальності, якщо ми хочемо жити безтурботним Різдвом з нашими близькими.”

І прямо перед безтурботним Різдвом кілька муніципалітетів, особливо столичного міста Генуї, які вирішили підписати постанову про зобов’язання маски на відкритому повітрі в певних областях. Маска на торгових вулицях і на вулицях історичних центрів для деяких муніципалітетів, таких як Сестрі Леванте, К’яварі і Лаванья, в той час як в інших областях, як і в муніципалітеті Монелья, маска буде потрібна тільки в області щотижневого ринку.

Обов’язкова маска на відкритому повітрі, Bucci: “можливо вже з п’ятниці на торгових вулицях” – Постанова

Сьогодні очікується рішення Генуезької адміністрації про зобов’язання для вулиць центру Генуї. Мер Марко Буччі, в кулуарах прес-конференції в Палаццо Турсі, пояснив: “Ми також розглядаємо з іншими столичними мерами, ми наближаємося до 8 грудня, і я думаю, що прийняття маски на відкритому повітрі, на торгових вулицях, є додатковим захистом, який може бути активована вже в ці вихідні.”

No Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.