Кілька порад для тих, хто бажає придбати iPhone

Справа в тому, що багато хто готовий зробити покупку нового смартфона за великі гроші, тому як женуться за першістю в придбанні новинок. А є й ті, які не можуть собі дозволити таку дорогу покупку і тому набувають гаджет з рук. Таким людям варто звернути увагу на кілька даних нижче порад.

Зовнішня оболонка iPhone. Яка вона повинна бути?

Перш за все, потрібно встановити кожному для себе прийнятну ступінь відколів, подряпин і тріщин. Звичайно, деякі захочуть такий смартфон отримати в ідеальному стані, поки, що стосується його зовнішності. Якщо знайшовся такий» б/у ” телефон, то не треба радіти завчасно, адже ще потрібно досліджувати його зсередини.

Проведення перевірки внутрішнього стану мобільного пристрою

Зрозуміти, віддавали його тут в ремонт, контактував він з водою або чи має він доступ до всіх операторів мобільного зв’язку. Всі ці моменти важливі і ними необхідно цікавитися при покупці довгоочікуваного гаджета у людей з рук.

Для того, щоб дізнатися, був мобільний пристрій в майстерні чи ні, потрібно подивитися на гвинти, які знаходяться поруч з роз’ємом для зарядки. Тоді стане ясно, розкривали його чи ні. Якщо все-таки він ремонтувався, то тоді варто задуматися про дане придбання. Адже запасних частин до iPhone компанія Apple не випускає. Можливо хіба тільки придбання запчастин від такого ж телефону, який був проданий «по шматочках».

Перевірка сенсорного екрану

Обов’язково, при покупці з рук iPhone, необхідно буде провести такого роду перевірку: натиснувши на будь-який додаток, поки воно не завібрує, проведіть його по всьому дисплею, потім акуратно натисніть пальцем на екран і переконайтеся в тому, що після цієї дії не залишилося ніяких розлучень і зображення «не попливло». На китайських дешевих запчастинах, які зазвичай ставлять при ремонті такого гаджета, датчик наближення матиме синій відтінок, а на хороших запчастинах він буде не помітний оку.

Перевірка програмного забезпечення

По-перше, необхідно простежити за роботою аудіо і відео параметрів, а саме послухати, як буде звучати музика, і який буде звук у відео. По-друге, перевірте роботу бездротової мережі (wi-fi), «помічника», наприклад, для передачі даних (bluetooh), пошукової системи (GPS). Слід перевірити факт того, що гаджет не заблокований на сайті iCloud.

No Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.