Напад незареєстрованих в центрі залу виклику порту, тривалі очікування

Тривалі очікування в центрі залу імені порта в Генуї цього 2 грудня, між застереженнями і прямим доступом. Триває безперервна робота кампанії з вакцинації в Лігурії, яка поставила перед собою мету 80 тисяч доз на тиждень, які будуть дані, між тими, хто робить відгук третього і хто замість цього вирішив зробити перший. Тільки ті, хто повинен зробити перший доза може отримати доступ до концентратора вакцинації без Бронювання і кілька інших категорій, які не мають вимоги, щоб забронювати номер в каналах регіоні Лігурія, в той час як всі ті, кому за 18 бронювання потрібно, щоб отримати третій. “У залі виклику порту також активний прямий доступ з понеділка по суботу з 8 до 18 і в неділю з 8 до 13 для громадян AIRE і STP, для категорій, для яких потрібна вакцинація в якості шкільного персоналу та органів, а також для тих, хто повинен проходити щеплення від грипу з понеділка по п’ятницю з 8 до 18”, – вказує Asl 3.

Вакцини в Лігурії, через лінії без бронювання. Ось де-список

Десять активних манежів, щоб розпоряджатися багатьма людьми, які взяли участь у вакцинації. Щотижнева мета, поставлена Лігурією, – досягти 80 тисяч доз, введених і, таким чином, дати прискорену імунізацію лігурійців. Деякі, однак, були зроблені відлякати від часу скажи їй, очікування, і вони вважають за краще відкласти введення: зокрема, якийсь нерішучий, як ви зробили приймати від тривоги, і він вважав за краще повернутися додому. Але це кілька випадків. Серед людей у черзі також директор Палаццо Дукале Серена Бертолуччі, який висловив негативне ставлення до тих, хто мав прямий доступ. З Asl 3, однак, вони знають, що діяльність протікає регулярно, незважаючи на значний приплив людей. Ми починаємо відчувати ефект “Super Green Pass”, і напередодні 6 грудня багато хто вирішив зробити щеплення, навіть щоб уникнути особистого Різдвяного”lockdown”. Це також свідчить про помітну присутність людей у Молодіжному театрі на Віа Чезареа.

Вакцини, заклик Asl 3: “зарезервуйте себе, якщо ні, ви забиваєте концентратори” – нагадування

Тим часом, AIFA отримала зелене світло для введення вакцин населенню, яке знаходиться у віковій групі 5 – 11 років. Це те, що виникає пізніше, на засіданні комісії з науково-технічної dell’aifa, що відбулася в другій половині дня в середу, щоб вирішити, якщо зробити відступ для дітей в кампанії з вакцинації проти Covid-19. “Ми готові почати до середини грудня, – пояснив президент Лігурії Джованні Тоті, -” вже почалося протистояння між Алісою і Asl, щоб визначити, разом з районами, спеціальні центри і належним чином обладнані для розміщення найменших”.

No Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.