Яблучна новинка або ТОП від Dodge?

Вибір мобільника тільки здається простим. Насправді ж необхідно бути впевненим, що покупка буде виправданою. Порівняння смартфона Iphone 7 і ТОП новинки Dooge MAX PRO актуально, як ніколи. Кожен з цих представників сімейств портативних пристроїв володіє відмінними властивостями і характеристиками. Оцінювати будемо за такими критеріями:

 

зовнішній вигляд;

міцність і вага;

продуктивність;

енергетичні параметри акумулятора;

якісні характеристики вбудованих камер.

Отже, приступимо.

Матеріали корпусу і зовнішній вигляд

Колірна палітра айфонів» сімок ” набагато ширше. Тут чорний, білий, золотий і рожево-золотий. Опонент же представлений тільки в класичному чорному варіанті. Глянцева поверхня першого-додатковий шик. Пластик другого показує його велику схильність до механічних пошкоджень.

Імідж, який зраджують обидва представники смартфонів 21-го століття, буде притаманний кожному власнику. В цьому плані девайси справляються чудово.

Яблучний представник важить менше, хоча і незначно. Проте, в руці ця різниця відчувається настільки ж чітко, як і в разі, коли смартфон знаходиться в кишені. Товщина сімки менше, що додає їй бали.

Кілька слів про камери

Сімка оснащена двома відмінними камерами з роздільною здатністю 12 і 7 мегапікселів. В черговий раз Айфон порадував любителів знімати себе і навколишній світ. Того ж не можна сказати про Dooge. Його 5-ти мегапікселів може здатися недостатнім. З іншого боку, смартфон це не фотоапарат, і власнику не завжди важливо, щоб картинки мали достатню якість для сильного збільшення без спотворень.

Трохи теорії

Не хотілося втомлювати читача нудними цифрами, але не торкнутися питання потужності процесора ніяк не можна. Звичайно Iphone 7 могутніше, але тут не без підводних каменів. Батарея сідає швидше, та й перегрів – норма для цього девайса. З іншого боку продуктивність у нього на висоті. Смартфон Dooge MAX PRO повільніше (незначно), але вищезгаданих недоліків він позбавлений.

4-х тисячна батарея Dooge MAX PRO як мінімум вдвічі перевищує Айфон. Це значна перевага першого. Заряд він тримає довше. Правда при виборі смартфона варто враховувати, що і час зарядки до повної у них різниться на стільки ж.

Любителям мобільних ігор і програм краще віддати перевагу яблучному представнику. Це пов’язано з тим, що підвисати він не буде, навіть коли встановлено і запущено велику кількість додатків. В аспекті наявної вбудованої пам’яті він лідирує.

Який же висновок зробити, щоб він був правильний?

На цьому порівняння смартфона Iphone 7 і ТОП новинки Dooge можна завершити. Як видно, кожна з розглянутих моделей має переваги і недоліки. Точніше сказати, вони відмінні один від одного. Тому зупинити вибір на одному з них можна тільки після того, як з’ясуйте для себе, що ви очікуєте від пристрою, яку функцію воно повинно виконувати.

Смартфон для здійснення дзвінків – це Dooge MAX PRO (заряд батареї, відсутність перегріву, та інше). Якщо ж необхідно буде користуватися всіма благами девайса, то однозначно це буде Iphone 7 (пам’ять, розширення камер, і так далі). Ну а зовнішній вигляд-справа смаку кожного з нас, а купити ці девайси можна на сайті Нотус.

No Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.