Вибираємо планшет для школяра

Не завжди має сенс купувати для школяра місткий портфель, в який поміщається безліч важких підручників. Часом останні можна закачати у вигляді PDF-файлів в планшет і дитині доведеться носити мінімум ваги – особисті речі і баклажку з водою. Але підібрати в інтернет-магазині Asssistan для учня правильний планшет не так-то просто, оскільки доведеться звертати увагу на безліч технічних складових, які повинен знати будь-який батько.

В першу чергу важливо визначитися з діагоналлю монітора планшета. Найкращими вважаються моделі, що мають діагональ 6-10 дюймів. Тільки в цьому випадку вони будуть з легкістю вміщатися в будь-який компактний ранець школяра. Якщо не забути прикупити чохол для планшета, що зустрічається різним-пластиковим, бамбуковим і силіконовим – то планшет зможе прослужити на порядок довше.

Сучасні планшети можуть мати одноядерну або багатоядерну конфігурацію. Перші вигідно котируються своєю економічністю-пристрій на одному заряді може працювати кілька днів. Але найчастіше у продажу зустрічаються багатоядерні планшети, які вигідно купувати для «важких» програм – якщо дитині доведеться працювати з графічними редакторами, то останній варіант виявиться найбільш прикладним – купувати стаціонарний комп’ютер з дорогими відеокартами дитині не доведеться. І планшет, що має інтегровану відеокарту і стоїть відносно помірних грошей, виявиться справжнім подарунком як для дитини, так і його батьків.

Але чим більше ядер виявиться у процесора, тим швидше буде розряджатися батарея. Тому, остання повинна володіти максимально великою ємністю – не менше 5100 маг. Брати дешеві моделі з малопотужною батареєю не завжди розумно, оскільки вони будуть розряджатися вкрай швидко. Якщо брати до уваги, що більшість планшетів мають встановлені інтерфейси Bluetooth і Wi-Fi, якими школярі широко користуються на перервах, то потужна батарея вважається обов’язковою справою.

Має сенс дивитися на ОС. Найчастіше зустрічається ОС Android, яка високо котирується безкоштовністю і непоганим графічним інтерфейсом. Але якщо дитині важливо завжди користуватися тими ж програмами, які працюють на ПК, розумно придбати планшет з попередньо встановленою ОС Windows.

No Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.