Hikvision камери відеоспостереження з мікрофоном

Система від Hikvision включала дві камери і жорсткий диск для локального зберігання файлів;це воно. Але, чесно кажучи, в порівнянні з іншими традиційними постачальниками безпеки, це набагато більш мінімалістично, ніж більшість систем безпеки, які зазвичай включають датчики руху, проникнення і розбиття скла, а також клавіатури, тривожні кнопки, базові станції тощо. Давайте подивимося, як Суонн працював на практиці.

Камеру можна використовувати як в приміщенні, так і на вулиці, хоча ми вирішили використовувати її в приміщенні. Тим не менш, для тих, хто хоче використовувати його на вулиці, він має рейтинг IP 66, що означає, що він на 100% захищений від твердих частинок і може витримувати навіть потужні водяні струмені. Тільки не занурюйте його в воду!

Ми відволіклися. Що стосується відео, ми залишилися дуже задоволені камерою Hikvision; він має 1080P HD, поточний галузевий стандарт, який дає дійсно чітке зображення, як ви можете бачити нижче.

На жаль, він не охоплював таку велику площу, як ми сподівалися, з полем огляду трохи більше 100 градусів. Ми також були розчаровані тим, що взагалі не збільшувала масштаб, що було б корисно, якби до нас вторглися. Принаймні, ми могли добре бачити вночі завдяки інфрачервоним світлодіодним датчикам!

Тепер ясно, що сховище знаходиться на жорсткому диску ємністю 1 ТБ, який ми детально описуємо нижче. Наявність жорсткого диска означало, що камера все ще може записувати кадри навіть без Wi-Fi; це, безумовно, допомогло нам, оскільки наш Wi-Fi іноді може бути трохи нестабільним. Однак хмарного сховища серйозно не вистачало. У Dropbox автоматично завантажувалися тільки кадри, а не відео. Щоб створити додаткову Надмірність, ми завантажили відзнятий матеріал з жорсткого диска в персональне хмарне сховище на випадок, якщо з жорстким диском щось трапиться.

З іншого боку, ще одним недоліком камери відеоспостереження з мікрофоном є те, що ми не могли використовувати її, щоб поговорити з ким вона була; іншими словами, йому не вистачало двостороннього звуку. Це досить стандартна функція відеокамер відеоспостереження, тому ми були розчаровані тим, що не могли розмовляти з ким би то не було віддалено. Замість цього нам довелося зателефонувати їм як завжди, що було не так весело.

Не бути групою негативної Ненсі, але ми також не були в захваті від штучного інтелекту камери або його відсутності. Оскільки він не міг відрізнити людей від інших рухомих об’єктів, ми отримували безліч повідомлень, в яких не було необхідності, наприклад, коли наші штори шаруділи. Додатково до всього, нас іноді навіть не попереджали, коли повз проходили справжні люди! Хороша камера з розпізнаванням людей – це Nest Cam IQ Indoor, яка також має функцію розпізнавання обличчя, Якщо ви платите за Nest Aware. В цілому, ми виявили, що камера Hikvision трохи не на висоті, але не всі камери Hikvision створені рівними, тому Ви можете спробувати інший варіант.

No Responses

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.